07.11.2017

Podzimní nábory přivedly k fotbalu přes 6000 dětí

Září bylo měsícem náborů. To je už všeobecně známo. Desítky náborových akcí po celém Česku proto přilákaly tisíce dětí na fotbalové trávníky. Jeden z (...)

03.10.2017

Vydařený nábor v Přední Kopanině

Akci v rámci Měsíce náborů pořádali ve fotbalovém klubu FC Přední Kopanina v letošním roce opět po dvou letech a setkala se s ohlasem několika MŠ a ZŠ z našeho (...)

03.10.2017

Po náboru v Karlových Varech se do klubu přihlásilo více jak 5 dětí

Dne 22. 5. 2017 klub TJ DDM Karlovy Vary – Stará Role pořádal ve spolupráci s FAČR a Karlovarským fotbalovým svazem Měsíc náboru pod názvem Můj první gól.

15.09.2017

Ratolesti coby velké hvězdy! Ve fotbale není malých zápasů

Fotbal, to nejsou jen mistrovská utkání o důležité body. V první řadě jde o nefalšovanou radost ze hry, jež baví miliardy lidí po celé zeměkouli. A hlavně ty (...)

Václav Kadlec

První gól v bundeslize jsem dával Dortmundu

Do ligy vstoupil už v 16 letech, kdy se mu předpovídala hodně zářná budoucnost. Tu ale dravec Václav Kadlec zatím naplnil jen zčásti. Po skvělém startu ve Frankfurtu začala jeho kariéra trochu stagnovat, což platilo i při misi v dánském Midtjyllandu. Nyní je tak znovu ve Spartě a před sebou má jeden velký cíl – vrátit sebe i Letenské zpět na (...)

Daniel Šmejkal

Německo bylo mým vstupem do života

Byl skvělým záložníkem i středním obráncem, jemuž se předpovídala zářná budoucnost. Tu kvůli zdravotním potížím Daniel Šmejkal naplnil jen z části, po ukončení aktivní hráčské kariéry ale přesedlal do role trenéra. A v ní si zatím vede skvěle, když táhne k úspěchům Teplice.

Mario Lička

Gareth Bale je vysmátý kluk, s nímž byla velká sranda

Mario Lička je spolu s otcem Vernerem a bratrem Marcelem dalším členem hrdého rodu fotbalových gentlemanů, pro které je tento sport nesdílnou součástí života. Během své profesionální kariéry hrál střapatý středopolař ve Francii, Anglii i Polsku, jeho kořeny patří ale do Baníku, s nímž také získal trofej pro mistra české ligy. V cizině si zase (...)

Martin Fillo

Fotbalem se živím díky trenéru Žaloudkovi

Velezkušený ofenzivní univerzál Martin Fillo je odchovancem Plzně, ale zahrál si i v Norsku nebo Anglii. Vůbec nejlépe se však cítí až v Teplicích, kde je lídrem mužstva číslo 1. Co o sobě prozradil v rámci projektu Můj první gól?

329 330 členové FAČR
3 890 klubů v ČR
73 612 hráčů ve věku 6-12 let