12.07.2017

Na hranicích s Německem si na fotbalovém hřišti zasportovalo téměř 200 dětí

V pořadí třetí náborová akce v Ústeckém KFS se konala v úterý 16.5.2017 na fotbalovém hřišti TJ Slovanu Vejprty, které leží nedaleko hranice se Spolkovou (...)

12.07.2017

Nábor v Třebechovicích přilákal 240 dětí

Za krásného slunného počasí proběhla v Třebechovicích akce Měsíc náborů.

12.07.2017

120 dětí se zúčastnilo náboru v Nemošicích

Měsíc náborů zavítal ve středu 24.5. také do Nemošic.

12.07.2017

Nábor ve Velkém Meziříčí přinesl klubu nové posily

Na stadionu klubu FC Velké Meziříčí proběhla ve čtvrtek 25.5. akce v rámci Měsíce náborů.

Marek Jankulovski

Triumf v Lize mistrů je můj největší fotbalový zážitek

Levý obránce Marek Jankulovski má za sebou velkou kariéru protkanou úspěchy na klubové i reprezentační úrovni. Jako jeden z mála českých hráčů vyhrál Ligu Mistrů, byl součástí bronzového týmu z ME 2004 v Portugalsku a v Itálii, kde odehrál 11 sezón, je dodnes pokládán za legendu. Jaká byla Markova fotbalová cesta?

Antonín Kinský

Fanoušek mi dal gól z pokutového kopu

Bývalý gólman Antonín Kinský zažil v ruském Saturnu Ramenskoje neobvyklou situaci. Když byl proti jeho celku nařízen pokutový kop, na trávník vběhl fanoušek a prostřelil ho. Svým následovníkům bývalý brankář Liberce radí, aby si z obdržených gólů nedělali hlavu a vypouštěli je z mysli.

Miroslav Kadlec

Všichni mi připomínají, jak jsem představoval mužstvo královně Alžbětě

S Kaiserslauternem dvakrát vyhrál německou ligu, čehož si vzhledem k aktuální náročnosti bundesligy nesmírně váží. Z reprezentačních zážitků Miroslava Kadlece nejvíc těší finále EURO 1996 ve starém Wembley. „Byla to mimořádná událost, která se neopakuje každé čtyři roky,“ vzpomíná bývalý ligový obránce.

Jan Stejskal

Reprezentovat pro mě bylo zadostiučiněním

Bývalý gólman Jan Stejskal si zachytal i v Anglii za Queens Park Rangers, mimořádným vyznamenáním pro něj ale bylo reprezentovat Československo. „Je to velké zadostiučinění,“ vzpomíná trenér brankářů národního týmu.

329 330 členové FAČR
3 890 klubů v ČR
73 612 hráčů ve věku 6-12 let