Hlavní menu
10.03.2017

Poslední volná místa pro dívky na Fotbalovém kempu Můj první gól

„Táto, jednou bych chtěl být jako Pavel Nedvěd!“ Možná už jste takovou větu od svých ratolestí slyšeli. Fotbal, nejrozšířenější a nejpopulárnější (...)

09.02.2017

Táto, mámo, trénujte s námi, vyzývá nové instruktážní DVD od FAČR

Rozvíjet individuální fotbalové dovednosti a schopnosti mladých fotbalových nadějí. To si klade za cíl nová série instruktážních videí „Trénuj“ v rámci (...)

23.11.2016

Patronem fotbalového náboru v Hrádku nad Nisou se stal Jiří Štajner

Dne 23.9.2016 se fotbalový klub FK Slovan Hrádek nad Nisou 1910 z.s. připojil k celorepublikovému projektu Můj první gól - Měsíc náborů, jenž je podpořen Fotbalovou (...)

16.11.2016

Fotbalového náboru v Sezimově Ústí se zúčastnilo 118 dětí

Dne 27.9.2016 se konal v Sezimově Ústí fotbalový nábor.

Eliška Sonntagová

Zahrát si na mistrovství Evropy bude skvělý zážitek

Je jí teprve 15 let, ale už teď má velké sny a cíle. „Láká mě Amerika,“ přiznává talentovaná Eliška Sonntagová. Pro obránkyni pražské Sparty je teď ale prioritou blížící domácí evropský šampionát, na který se chystá s ženskou reprezentací do 17 let.

Lukáš Magera

Když můj gól pomůže k bodům, je to velké zadostiučinění

Lukáš Magera od dětství snil o kariéře profesionálního fotbalisty. Chtěl do Baníku a do ostravského celku se dostal, toužil po Anglii, i tam si zahrál. „Splnilo se mi také přání dostat se do reprezentace. Ještě si přeji titul s Mladou Boleslaví,“ netají své plány Magera.

Bořek Dočkal

To, na co všichni nejvíc vzpomínají, jsou důležité góly

„Každý to má nastavené trošku jinak, někdo si odnese dobrý pocit z dobrého skluzu, z dobrého zákroku v bráně, ale myslím si, že to, na co všichni nejvíc vzpomínají, je, když dali důležitý gól,“ říká Bořek Dočkal, nejlepší hráč minulé ligové sezony, donedávna hvězda Sparty a nyní záložník čínského Henanu Jianye. „Nejhezčí gól (...)

Radek Příhoda

Fotbal je životní styl, vášeň a obrovský koníček

Kdysi kopal druhou dorosteneckou ligu za Blšany, pak se Radek Příhoda kvůli zraněním a časovým možnostem převlékl do jiného dresu. Stal se rozhodčím. A po téměř deseti letech ho čekala ostrá ligová premiéra. „Jablonec porazil Spartu 3:0. Vím, že v tom utkání byla červená karta pro Homolu a penalta proti Spartě,“ vzpomíná si. „A naposledy v (...)

329 330 členové FAČR
3 890 klubů v ČR
73 612 hráčů ve věku 6-12 let