18.08.2017

Fotbalový kemp Můj první gól přivítal 100 dětí z celého Česka

První ročník Fotbalového kempu v rámci projektu Můj první gól Fotbalové asociace České republiky se uskutečnil během prvního srpnového týdne. Kempu se zúčastnila (...)

12.07.2017

Na hranicích s Německem si na fotbalovém hřišti zasportovalo téměř 200 dětí

V pořadí třetí náborová akce v Ústeckém KFS se konala v úterý 16.5.2017 na fotbalovém hřišti TJ Slovanu Vejprty, které leží nedaleko hranice se Spolkovou (...)

12.07.2017

Nábor v Třebechovicích přilákal 240 dětí

Za krásného slunného počasí proběhla v Třebechovicích akce Měsíc náborů.

12.07.2017

120 dětí se zúčastnilo náboru v Nemošicích

Měsíc náborů zavítal ve středu 24.5. také do Nemošic.

Ondřej Kušnír

Reprezentaci a titul se Spartou řadím ve své kariéře nejvýš

Nejraději vzpomíná na trefu proti italskému Udinese, kterou pomohl Liberci do základní skupiny Evropské ligy, kterou si ve své kariéře zahrál hned třikrát. Se Spartou pak navíc Ondřej Kušnír dokráčel za titulem bez jediné porážky a oblékl také dres národního týmu. „Dres národního týmu a titul se Spartou, za kterým jsme dokráčeli neporaženi, (...)

Pavel Horváth

Za jediný gól ve Sportingu jsem dostal DVD přehrávač

Bývalý středopolař Pavel Horváth měl patent na vydařené trefy. V barvách Slavie ukázkově přehodil gólmana Steauy Bukurešť, totéž se mu podařilo i ve Sportingu Lisabon a vychutnal si i brankáře Lovásika z Olomouce, jehož prostřelil z půlky. Jen ocenění za góly se měnila. „Za první branku v lize jsem dostal pohlavek, za lob v Lisabonu DVD (...)

Marek Jankulovski

Triumf v Lize mistrů je můj největší fotbalový zážitek

Levý obránce Marek Jankulovski má za sebou velkou kariéru protkanou úspěchy na klubové i reprezentační úrovni. Jako jeden z mála českých hráčů vyhrál Ligu Mistrů, byl součástí bronzového týmu z ME 2004 v Portugalsku a v Itálii, kde odehrál 11 sezón, je dodnes pokládán za legendu. Jaká byla Markova fotbalová cesta?

Antonín Kinský

Fanoušek mi dal gól z pokutového kopu

Bývalý gólman Antonín Kinský zažil v ruském Saturnu Ramenskoje neobvyklou situaci. Když byl proti jeho celku nařízen pokutový kop, na trávník vběhl fanoušek a prostřelil ho. Svým následovníkům bývalý brankář Liberce radí, aby si z obdržených gólů nedělali hlavu a vypouštěli je z mysli.

329 330 členové FAČR
3 890 klubů v ČR
73 612 hráčů ve věku 6-12 let