26.01.2018

Měsíc náborů poprvé zavítal také do Hranic

Měsíc náborů byl v Hranicích poprvé, takže panovaly mírné obavy jak bude celá akce probíhat.

26.01.2018

Dětem ve Strašicích se ze hřiště zpátky do lavic nechtělo

Ve středu 20. 9. 2017 se na fotbalovém hřišti TJ SPARTAK STRAŠICE uskutečnila vůbec poprvé akce Měsíc náborů, kterou zaštiťuje FAČR a jež se snaží zábavnou (...)

26.01.2018

V Sezimově Ústí vládla dobrá nálada

Akce proběhla v areálu TJ Sokol Sezimovo Ústí a zúčastnilo se jí celkem 119 dětí ze čtyř základních a mateřských škol z Tábora a Sezimova Ústí.

26.01.2018

Háje se proměnily v kus fotbalového ráje

V úterý 19.9. v areálu v Praze 11 přivítali děti z 1. tříd a mateřských škol, které si vyzkoušely pohybové sportovní dopoledne.

Luboš Zákostelský

Gól znamená neskutečný gejzír radosti, říká Luboš Zákostelský

Vyrostl v pražské Slavii, kde se ale výrazněji neprosadil. Zato zazářil v Liberci a dařilo se mu i na jeho exotických štacích v Japonsku a Asii. Po skončení kariéry pak začal předávat své zkušenosti v roli trenéra, momentálně pracuje u mládeže. O své postřehy a vědomosti se Luboš Zákostelský podělil v rozhovoru pro Můj první gól.

Jaromír Zmrhal

Mými vzory byli Rosický s Iniestou

Je hvězdou pražské Slavie, své první fotbalové krůčky ale dělal ve Slavoji Žatec. Hrál útočníka, později ovšem přesedlal na kraj zálohy. A byl to od něj prozíravý tah, neboť aktuálně patří Jaromír Zmrhal k nejlepším hráčům celé české ligy.

Vlastimil Vidlička

Kaká si z nás dělal dobrý den

Odehrál 280 zápasů v české lize. Při krátké anabázi v Polsku vyhrál s Wislou Krakov titul. Ten český mu se Spartou však těsně unikl. Řeč je o spolehlivém krajním obránci Vlastislavu Vidličkovi, který hrál také za české mládežnické reprezentace. O své kariéře se rozpovídal v rámci projektu Můj první gól.

Barbora Votíková

Na premiéru v Lize mistrů proti Barceloně nikdy nezapomenu

Barbora Votíková je úspěšná na dvou frontách. Jako brankářka pražské Slavie vyhrála několik titulů, chytá v Lize mistrů a stává se oporou ženského národního týmu. Na youtube vytváří vtipná videa, která mají zatím 25 miliónů zhlédnutí.

329 330 členové FAČR
3 890 klubů v ČR
73 612 hráčů ve věku 6-12 let