Skip to content

Rozdáváme

Fotbalový balíček

Fotbalová asociace v roce 2019 rozdala více než 5 000 fotbalových balíčků ročníkům 2011 a 2012.

Stejně jako v předchozích letech si FAČR pro děti ve věku 7 a 8 let, které jsou aktivními členy ve fotbalových oddílech, přichystal Fotbalový balíček. Ten obsahoval vybavení, které uvítá každý fotbalista i fotbalistka zejména na začátku své kariéry.

Vybraným dětem pak fotbalové balíčky přímo zavezli fotbaloví reprezentanti Alex Král a Markéta Ringelová (viz video).

O žádostech o Fotbalové balíčky v roce 2020 vás budeme včas informovat.

Sportovní taška

Sbalit si všechno vybavení na trénink nebo zápas budou moci fotbalisté či fotbalistky do sportovní tašky PUMA. Pro kluky je připravena modrá taška, pro holky červená.

Fotbalový míč

Nejdůležitější věc, bez které by si nikdo fotbal nezahrál. Fotbalový míč proto nesmí chybět ve výbavě žádného fotbalisty či fotbalistky. Velikost míče č. 3 navíc zajistí vhodný sportovní vývoj.

Láhev na pití

V pořádné výbavě správného fotbalisty či fotbalistky nesmí chybět láhev na pití pro důležité doplnění tekutin během tréninků a fotbalových utkání. Chlapci obdrží bílou lahev, dívky růžovou.

Dres PUMA

Oslavit první góly budou moci mladé hvězdy ve značkovém dresu PUMA se lvem na prsou - stejně jako reprezentanti. A je jedno, jestli to bude na tréninku svého klubu nebo s kamarády na plácku za domem. Fotbalistky se mohou těšit na bílý dres, fotbalisti na červený.

Plakát a certifikát

Díky fotbalovému balíčku bude stěny mnoha pokojíčků fotbalistů a fotbalistek zdobit plakát reprezentace a také certifikát mladého fotbalisty.

Fotbalový deníček

Uchovat si vzpomínku na první gól, ulovit podpis oblíbeného fotbalisty nebo si zaznamenávat svůj pokrok při trénování fotbalových dovedností. K tomu všemu poslouží fotbalový deníček, který najdete ve fotbalovém balíčku.

* náhled obsahu je pouze ilustrativní

Balíček obsahuje *:

Chci získat balíček

Videa z akcí#fotbalovybalicek

Často kladené otázky

V sezóně 2019/20 se o něj mohou přihlásit rodiče (zákonní zástupci) dětí narozených v roce 2011 nebo 2012, které jsou členy fotbalového klubu a řádně registrovanými členy FAČR.

Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, fotbalový deníček, plakát české fotbalové reprezentace a certifikát mladého fotbalisty.

Iniciační fotbalový balíček je plně hrazen z dotačního systému FAČR a je tedy zdarma pro fotbalisty a fotbalistky daného ročníku narození (v sezóně 2019/20 pro ročníky 2011 a 2012), kteří jsou registrovaní ve fotbalovém klubu a jsou aktivními členy FAČR.

Jediným místem pro přihlášení se o iniciační fotbalový balíček je web www.mujprvnigol.cz v sekci Fotbalový balíček, kde se nachází registrační formulář pro žádost o balíček.

Balíček je distribuován nárazově v několika fázích. Přesnou fázi, kdy vám bude balíček doručen se dozvíte v e-mailu po vyplnění webového formuláře.

Balíček bude distribuován prostřednictvím České pošty.

Balíček bude doručen na adresu uvedenou v žádosti.

Osobní údaje dítěte a jeho zákonného zástupce budou využity výhradně k ověření, že dítěti balíček náleží, a k následnému kontaktování v případě distribuce a k samotné distribuci. Bez těchto informací není ověření ani distribuce možná.

Přihlášení se o fotbalový balíček dítě ani jeho zákonného zástupce k ničemu nezavazuje.

Z důvodu ochrany osobních údajů a ochrany před zneužitím fotbalového balíčku, tedy aby se balíček dostal skutečně do rukou dětí, tato možnost aktuálně není možná. Přihlásit se o fotbalový balíček může pouze zákonný zástupce na svou adresu. V jiném případě se může stát, že zaslané údaje nebudou spárovány se systémem FAČR a balíček nebude distribuován.