Skip to content

Můj první gól

Grassroots projekt

Můj první gól je projekt zaměřený na začínající mladé fotbalisty a fotbalistky, zejména pak na kontinuální podporu náborové činnosti fotbalových klubů a fotbalové mládeže v České republice.

Primárním cílem projektu je tedy rozšíření členské základny Fotbalové asociace České republiky a sekundárně pak budování pozitivní image fotbalu v České republice za pomoci příběhů slavných fotbalistů či osobností s fotbalem spjatých, kdy spojujícím prvkem jsou právě první góly.

Patroni

projektu

Patronaci nad projektem Můj první gól převzal po Tomáši Rosickém kompletní A-tým české fotbalové reprezentace.

Česká fotbalová reprezentace je tím nejvýznamnějším mužstvem v republice. Zahrát si za národní tým musí být pro každého hráče ctí a tou nejvyšší metou, které lze dosáhnout – začínající fotbalisté a fotbalistky by proto měli mít za vzory právě české reprezentanty, kteří se díky své snaze a pracovitosti vypracovali od svých začátků až ke dresu se lvem na prsou.

Plníme sny na hřišti i mimo něj! Věříme v sílu mládežnického sportu a jeho pozitivní dopad na mladé sportovce. Proto hrdě sponzorujeme náš místní dětský fotbalový klub a dáváme jim příležitost rozvíjet se, učit se a naplňovat svou vášeň pro krásnou hru. Společně rozvíjíme jejich talent a inspirujeme je k dosažení nových výšin.

Tím však náš závazek podporovat mladé sny nekončí. Spolupracujeme také s předními kasiny Paysafecard, abychom těmto začínajícím sportovcům vytvořili ještě více příležitostí. Tím, že jsme se připojili k vzrušujícímu světu online her, jsme schopni získávat finanční prostředky a vytvářet zdroje pro zajištění lepších tréninkových zařízení, vybavení a trenérů pro děti. Je to oboustranně výhodná situace, kdy vzrušení z hraní v kasinu jde ruku v ruce s péčí o mladé talenty.

S kasinem Paysafecard si můžete užívat vzrušení z hraní v kasinu a zároveň pozitivně ovlivňovat životy těchto talentovaných mladých lidí. Zahrajte si oblíbené hrát automaty vklad přes paysafecard, zkuste štěstí u rulety nebo si vyzkoušejte karetní hry s vědomím, že svou zábavou podporujete sny budoucích fotbalových hvězd.

Připojte se k nám a vytvořte pro tyto mladé sportovce lepší budoucnost. Spojením světa dětského fotbalu a kasin Paysafecard můžeme něco změnit a dát těmto začínajícím hráčům příležitosti, které si zaslouží. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více o našich sponzorských iniciativách a zažijete vzrušení z online hraní a zároveň podpoříte dětský sport. Pojďme společně zažehnout sny a inspirovat k úspěchům na hřišti i mimo něj!

Ocenění

UEFA Grassroots

Fotbalová asociace České republiky se dočkala velkého úspěchu na mezinárodním fóru. Náborovou akci „Můj první gól“ totiž Evropská fotbalová unie (UEFA) ocenila jako nejlepší Grassroots projekt roku 2015 v rámci všech jejích členských zemí.

„Prvenství jsme udělili České republice, jejímž projektem jsem fascinován,“ řekl čestný předseda Grassroots UEFA a bývalý místopředseda UEFA Per Omdal z Norska, který tehdejšímu předsedovi asociace Miroslavu Peltovi předal ocenění. Na druhém místě skončili Švýcaři, třetí Belgičané.

„Tento náborový projekt FAČR nádherně zapadl do současné filosofie UEFA, která je zaměřena především na udržení a další růst členské základny pod názvem Grow 2020. FAČR ukázala, že je na správné cestě,“ okomentoval ocenění vedoucí Grassroots oddělení FAČR Otakar Mestek.

„Celý projekt je oceněním práce velkého množství lidí z Fotbalové asociace, ale i samotných klubů, které se podílely na organizaci náborových akcí podpořených FAČR. Samozřejmě je to pro nás všechny velká motivace do budoucna, protože vidíme, že jsme nastavili správný směr a vymysleli projekt, který má smysl a jméno si poměrně rychle vybudoval nejen v České republice, ale i na půdě UEFA. Spousta zemí se zajímá, jak třeba jen jeho část uvést v život i v dalších zemích,“ dodal k oceněnému projektu Michal Blažej, Grassroots manažer FAČR.

Kontakt

projektu

Fotbalová asociace České republiky
Atletická 2474/8
169 00 Praha 6 - Strahov


Vedoucí Grassroots oddělení FAČR:
Mgr. Otakar Mestek - mestek@fotbal.cz


Grassroots manažer FAČR:
Mgr. Michal Blažej - blazej@fotbal.cz


Grassroots trenéři mládežeInformace k projektu (např. dotazy k pilířům, apod.):
info@mujprvnigol.cz


Webová podpora (např. v případě změn termínů Fotbalových náborů, apod.):
support@mujprvnigol.cz