Skip to content

Kluby

Chcete vybrat pro vašeho budoucího fotbalistu nebo fotbalistku klub, ve kterém bude mít ideální podmínky pro svůj fotbalový rozvoj?

Pilíř Fotbalové kluby navazuje na licenční systém neprofesionálních klubů FAČR a představuje kluby, jejichž práce s mládeží je na vynikající úrovni.

Najít Fotbalový klub
Fotbalové kluby
"1.SK Rokytnice nad Rokytnou, z.s."
"FC Mělník z.s."
"FC Slovan Rosice, z.s."
"Fotbalová akademie Praha" z.s.
"Mezinárodní Svaz Mládeže z.s."
"Občanské sdružení FK Sedmihorky"
"Sokol Suchdol nad Lužnicí z.s."
"TJ UNIE HLUBINA z.s."
1. BFK Frýdlant n.O., z.s.
1. FC BARRANDOV z. s.
1. FC Batelov, z.s.
1. FC Boston Kluky, z. s.
1. FC Čejkovice,z.s.
1. FC Netolice
1. FC Neubuz
1. FC Polešovice
1. FC Poruba, z.s.
1. FC Viktorie Přerov z.s.
1. FC Žamberk z.s.
1. Fotbalový klub Nová Paka, z.s.
1. HFK Olomouc a.s.
1. HFK Olomouc spolek
1. SK Prostějov z.s.
1.FC Olešnice u Bouzova, z.s.
1.FC Olomouc, z.s.
1.Oddíl Mládežnické Kopané, z.s.
1FK DRUŽSTEVNÍK NIKOLČICE z.s.
ABC Braník fotbal, z. s.
AC BUK, z.s.
AC Lelekovice, z.s.
AFK Častolovice, z.s.
AFK Hronov, z.s.
AFK Kácov, z.s.
AFK Kunvald, z.s.
AFK Letovice,z.s.
AFK MILČICE, z.s.
AFK Milovice z.s.
AFK Nové Město pod Smrkem z. s.
AFK Opatovice nad Labem, z.s.
AFK Ostřešany, z.s.
AFK Přestavlky, z.s.
AFK SADSKÁ z.s.
AFK SKP Pardubice, z.s.
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
AFK Svinařov z.s.
AFK Union Žižkov
Amatérský fotbalový klub Horní Jelení, z.s.
Amatérský fotbalový klub Pečky, z.s.
Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s.
Asociace sportovních klubů Lovosice z.s.
ATHLETICKO-FOOTBALLOVÝ CLUB HUMPOLEC z.s.
Běchovičtí sršni z.s.
ČAFC Praha z.s.
ČAFC Židenice 2011, z.s.
Čechie Tuklaty,z.s.
Čechoslovan Chuchle Praha, z.s.
Český lev - Union Beroun, z.s.
ČFK Brňany, z.s.
Cidlinská FA, z.s.
Deutscher Fussball-Club Prag, z.s.
DFK Bohemians 1905, o. s.
Dolnobousovský sportovní klub, z.s.
Dynamo Javorník, z.s.
Dynamo Ryžoviště, spolek
Eugen Link Football Academy s.r.o.
FC AJAX Bezměrov z.s.
FC ATRAPS o.s.
FC Bánov
FC Bechyně
FC Beňov, z.s.
FC Bizoni Hraničné Petrovice z.s.
FC Bojanov z.s.
FC Boskovice, z.s.
FC Brumov, z.s.
FC Čechie Velká Dobrá z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
FC CHOMUTOV, s.r.o.
FC Chotíkov 1932 z.s.
FC Chýnov, z.s.
FC Dolní Bečva. spolek
FC Dosta Bystrc - Kníničky, a.s.
FC DOSTA BYSTRC - KNÍNIČKY,spolek
FC Doubravy, z.s.
FC Dubicko, z.s.
FC Dukla Hranice
FC Fryšták, z.s.
FC Háje Jižní Město, z.s.
FC Hamry nad Sázavou z.s.
FC Heřmanice Slezská z.s.
FC Hlinsko, z.s.
FC Horky nad Jizerou
FC Hustopeče z.s.
FC HVOZD, z.s.
FC Ivančice
FC Jílové, z.s.
FC Jiskra 2008, z.s.
FC Jiskra Hazlov
FC Kopřivnice, z.s.
FC Koryčany z.s.
FC Kostelec na Hané, z. s.
FC Kostelec, z.s.
FC Křivsoudov, z.s.
FC Kuřim, z.s.
FC Kvasice
FC Kyjov 1919 z.s.
FC Libínky 1948 z. s.
FC Libišany z.s.
FC Libotov
FC Libouň
FC Lomnice nad Popelkou, z.s.
FC Lužice, z.s.
FC Malenovice, z.s.
FC MEDLÁNKY, z. s.
FC Miroslav, z.s.
FC Mokrá-Horákov, z.s.
FC Morkovice, z.s.
FC Mramotice z.s.
FC Myslič
FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
FC NORDIC Brno
FC Nový Hradec Králové
FC ODRA Petřkovice z. s.
FC Olší nad Oslavou,z.s.
FC OLYMPIA Hradec Králové 1901, z.s.
FC OSTRAVA - JIH, zapsaný spolek
FC Pálava Mikulov
FC PÁSOVÁ OCEL OLEŠNÁ, z.s.
FC PBS Velká Bíteš z.s.
FC Peč, z.s.
FC Písek fotbal z. s.
FC Praha, z.s.
FC RAK Provodov, z.s.
FC Rakšice, z. s.
FC Rokycany
FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.
FC Sigma Hodolany, z.s.
FC Slavia Karlovy Vary a.s.
FC SLAVIA MICHÁLKOVICE z. s.
FC Slavoj Olympia Bruntál z.s.
FC Slavoj Vyšehrad, a.s.
FC Slavoj Žirovnice
FC Slovan Havlíčkův Brod z. s.
FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek
FC Slovan Rosice, a.s.
FC Slušovice z.s.
FC Soběšice, z. s.
FC Sparta Brno
FC Spartak Chrást z.s.
FC Spartak Kobylice z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
FC Sporting Mladá Boleslav
FC Strání z.s.
FC Švihov
FC Svratka Brno, z. s.
FC TEMPO PRAHA, z.s.
FC Valtrovice, z.s.
FC VELIM, z.s.
FC Velké Meziříčí, z.s.
FC Veselí n. Moravou, z.s.
FC VIKTORIA Mariánské Lázně, z.s.
FC Vítkovice 1919, z.s.
FC Vlčovice-Mniší, z.s.
FC Vodafix Žítková, z.s.
FC VRACOV z.s.
FC Vrchlabí z.s.
FC Vsetín, z.s.
FC Zaječice, z.s.
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.
FC ZDELOV 1963, z.s.
FC Želatovice z.s.
FC ZNAKON Sousedovice, z.s.
FC ZVVZ Milevsko, z.s.
Finstal Lučina-oddíl kopané, z.s.
FK - Cvikov
FK 1932 Hrušovany u Brna, z.s.
FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky, z.s.
FK Admira Praha z.s.
FK Arsenal Česká Lípa,z.s.
FK Baník Albrechtice z. s.
FK Baník Chvaletice z. s.
FK Baník Dubňany
FK Baník Radvanice v Č., z.s.
FK Baník Ratíškovice
FK BECHLÍN z. s.
FK BI STAV Nebahovy, z.s.
FK Bílkovice
FK Bílov
FK Blansko, z.s.
FK Brod nad Tichou, z.s.
FK Brodek u Přerova, z.s.
FK Budenín, z.s.
FK Budětice 2012
FK Čáslav, z. s.
FK Černilov
FK Česká Kamenice
FK Česká Třebová, z.s.
FK Český Těšín, z.s.
FK Chmel Mutějovice, z.s.
FK Chotusice 1932 z.s.
FK Chvalkovice, z.s.
FK Čížová, z.s.
FK Deštné v O.h. z.s.
FK Dobříč 1940 z.s.
FK Dobroměřice z.s.
FK DOLNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s.
FK Dolní Kalná, z.s.
FK Dolní Němčí, z.s.
FK Duchcov, z.s.
FK Dynamo Vyšší Brod
FK Frýdek-Místek z.s.
FK GALAXIE z. s.
FK Gascontrol Havířov, z.s.
FK Hodonín z.s.
FK Horka nad Moravou, z.s.
FK HORNÍ ŘEDICE z.s.
FK Hovorany z.s.
FK Hředle, z.s.
FK HVĚZDA CHEB, z.s.
FK Jehnědí 1980, z.s.
FK Jeseník, z. s.
FK Jílové z.s.
FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 z.s.
FK Jinočany, zapsaný spolek
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.
FK Jiskra Velké Březno
FK JUNIOR Děčín
FK Junior Skuteč, z.s.
FK Junior Strakonice z.s.
FK Kameničky, z.s.
FK Kardašova Řečice 1922, z.s.
FK Kerhartice - z.s.
FK Klánovice, z.s.
FK Kněževes, z.s.
FK Komárno - Osíčko
FK Kopidlno, z.s.
FK Kosoř z.s.
FK Košťálov - Libštát, z.s.
FK Kounov, z.s.
FK Kralupy 1901,z.s.
FK Kratonohy, z.s.
FK Křižanovice spolek
FK Kunštát
FK LETOHRAD, z.s.
FK Lety, z.s.
FK Líšťany 1934 z.s.
FK Litol, mládež z.s.
FK Litoměřicko, z.s.
FK Luhačovice, z.s.
FK Lužkovice - Želechovice, z.s.
FK Malšovice, spolek
FK Maraton Pelhřimov, z.s.
FK Město Albrechtice,z.s.
FK Meteor Praha VIII, z.s.
FK METEOR Tábor, spolek
FK Mikulášovice
FK Mistrovice, z.s.
FK MOHELNICE z.s.
FK Mutěnice, z.s.
FK Náchod spolek
FK Němčice nad Hanou, z.s.
FK Neratovice-Byškovice s.r.o.
FK Nová Ves - Brloh, z.s.
FK Nové Sady
FK Novosedlice z.s.
FK Odrlice z.s.
FK Okula Nýrsko, z.s.
FK Olympie Březová, z.s.
FK Opatov, z.s.
FK Ostrožská Nová Ves
FK Pačlavice-Dětkovice, spolek
FK Podhorácko 2015 z.s.
FK Polepy z.s.
FK Poteč z.s.
FK Práče, z.s.
FK Přelouč, z.s.
FK Přepeře
FK Příluky,spolek
FK PRIMUS PŘÍBOR
FK Proseč, z.s.
FK PŠOVKA MĚLNÍK
FK Pustiměř, z. s.
FK Rakovník, z.s.
FK RENOCAR PODOLÍ z.s.
FK Říčany, spolek
FK Rtyně nad Bílinou, z. s.
FK Rudná z.s.
FK Schoeller Křešice z.s.
FK Skalná,z.s.
FK SLAVIA ORLOVÁ, SPOLEK
FK Slavoj Koloděje, z.s.
FK Slavoj Řevnice, z.s.
FK Slavoj Žatec z.s.
FK Slavonín, z.s.
FK Slezan Osoblaha, z.s.
FK SLOVAN Hrádek nad Nisou 1910 z.s.
FK Slovan Kladno, z.s.
FK Sparta Košíře, z.s.
FK Spartak Choceň
FK Spartak Kaplice, s.r.o.
FK Spartak Lipník nad Bečvou, z.s.
FK Stará Bělá z.s.
FK Staré Sedlo z.s.
FK Starý Jičín z.s.
FK Štípa, z.s.
FK Stomix Žulová z.s.
FK SUCHOV z. s.
FK Tatran Prachatice z.s.
FK Travčice, z.s.
FK Trojanovice I, z.s.
FK Troubky, z.s.
FK Turnov z.s.
FK Týnec nad Sázavou z.s.
FK Union Strašnice z.s.
FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.
FK Ústí nad Labem - ženy z.s.
FK Vápenná z.s.
FK Varnsdorf, z.s.
FK Verušičky, z.s.
FK Viktorie Čížkovice, z.s.
FK Vrbice 1959
FK Vysoká n/L.
FK Vysoká z.s.
FK Žákava, z.s.
FK Železný Brod, z.s.
FK Žižice z.s.
FKD
Football Club Moravský Krumlov, z.s.
Football Club Prosex, z.s.
Fotbal Český Dub z.s.
Fotbal Club Mladé Buky z.s.
Fotbal club Vratimov z.s.
FOTBAL HLÍZOV, z.s.
FOTBAL JEVIŠOVICE - MIKULOVICE, z. s.
Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.
Fotbal Písek, z. s.
Fotbal Široká Niva z.s.
FOTBAL STUDÉNKA z.s.
FOTBAL TŘINEC z.s.
Fotbal Žichlínek, z.s.
Fotbalová akademie Františka Veselého, spolek
Fotbalová akademie Jablonec, z.s.
Fotbalová akademie Josefa Masopusta o. s.
Fotbalová akademie MAHO sport Jablonné v Podještědí z.s.
Fotbalová akademie Zlechov z.s.
FOTBALOVÁ MLÁDEŽNICKÁ AKADEMIE, z.s.
Fotbalový club Drahlov
Fotbalový club FC Rožnov pod Radhoštěm, z.s.
Fotbalový club Krásný Les
Fotbalový Club Rapotice, z.s.
Fotbalový klub Bílina
Fotbalový klub Bílovec, z.s.
Fotbalový klub Bohemia Kaznějov, z.s.
Fotbalový klub Bohemia Poděbrady
Fotbalový klub Bohemia Světlá nad Sázavou,z.s.
Fotbalový klub Bolatice, z.s.
Fotbalový klub Borek
Fotbalový klub Čechie Kralupy n/Vltavou
Fotbalový klub ČESKÁ BĚLÁ,z.s.
Fotbalový klub Český Lev Neštěmice, z.s.
Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.
Fotbalový klub Chropyně, z.s.
Fotbalový klub Darkovice, z.s.
Fotbalový klub Darkovičky, z.s.
FOTBALOVÝ KLUB DUKLA JANOVICE, z.s.
Fotbalový klub FC AMA Žeretice
Fotbalový klub FC Babice z. s.
Fotbalový klub FC CHEB z.s.
Fotbalový klub FC Dolany, z.s.
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
Fotbalový klub Hlubočky z.s.
Fotbalový klub Horažďovice, z.s.
Fotbalový klub Hostomice, z. s.
Fotbalový klub Huzová
Fotbalový klub Jakartovice, z.s.
Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
Fotbalový klub Kohouti Rokycany
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Fotbalový klub Kovofiniš Ledeč nad Sázavou z.s.
Fotbalový klub Králův Dvůr z.s.
Fotbalový klub Krásná Studánka
Fotbalový klub Krnov, z.s.
Fotbalový klub Leskovec
Fotbalový klub LIBOCHOVICE z. s.
Fotbalový klub Loket, z.s.
Fotbalový klub Lubná 1959
Fotbalový klub Lubojaty, z.s.
Fotbalový klub Mladcová, z.s.
Fotbalový klub mládeže Javorka, z.s.
Fotbalový klub mládeže Podluží z.s.
Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA, z.s.
Fotbalový klub Mníšek pod Brdy, z.s.
Fotbalový klub Nepomuk z.s.
Fotbalový klub Nová Role z. s.
Fotbalový klub Olympie Zdice, z.s.
Fotbalový klub Ořechov z.s.
Fotbalový klub Peruc, z.s.
Fotbalový klub Planá
Fotbalový klub Poříčí u Trutnova
Fotbalový klub Postoloprty, z. s.
Fotbalový klub Protivín, z.s.
Fotbalový klub Pustějov, z.s.
Fotbalový klub Rašovice, spolek
Fotbalový klub Rumburk
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.
Fotbalový klub SK Bosonohy
Fotbalový klub SK Polanka nad Odrou z.s.
Fotbalový klub SLAVIA OPAVA, z.s.
Fotbalový klub Slavoj Kladno, z.s.
Fotbalový klub Slavoj Kojetín - Kovalovice, z.s.
Fotbalový klub Slavoj Třebenice z.s.
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad
Fotbalový klub Slovan Chabařovice
Fotbalový klub Slovan Záblatí, z. s.
Fotbalový klub Soběhrdy, z. s.
FOTBALOVÝ KLUB ŠTERNBERK, z.s.
Fotbalový klub Tachov, z.s.
Fotbalový klub Tatran Kadaň z.s.
Fotbalový klub Těrlicko z.s.
Fotbalový klub TJ Radešínská Svratka z.s.
Fotbalový klub Týnec nad Labem, z.s.
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Fotbalový klub Vchynice, z.s.
Fotbalový klub Vodňany, z.s.
Fotbalový klub Židlochovice, z.s.
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Fotbalový oddíl Jiskra VEBA Machov z. s.
FŠ Litvínov z. s.
Hajduk Lipník, z.s.
JISKRA Staré Město, z.s.
JUNIOR CHOMUTOV, z.s.
Junior Dobřejovice z.s.
KMK Zubr Přerov, z.s.
KMS JUVENTUS Bruntál z.s.
LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE z.s.
LOKOMOTIVA HORNÍ ŘASNICE
Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.
Městský fotbalový klub Karviná, z.s.
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
MĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KLUB VYŠKOV
Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace
MFA Nový Lískovec, z.s.
MFK Trutnov, z.s.
MFK VÍTKOVICE z.s.
MFK Vyškov s.r.o.
MLÁDEŽNICKÝ FOTBALOVÝ KLUB PODJEŠTĚDÍ, z.s.
Mnichovohradišťský sportovní klub z.s.
MSK Benešov nad Ploučnicí z.s.
MSK Klecany 1921, z.s.
oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Oddíl kopané Endeco Zdejcina z.s.
Orel jednota Uherský Brod
Povltavská fotbalová akademie z. s.
Prague Raptors Football Club, z. s.
První SC Staré Město, z.s.
RAFK, z.s.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
S.K. Podskalan Podhradí, z.s.
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
SFK Břestek z.s.
SFK Dukovany 2001
SFK ELKO Holešov, z.s.
SK - 1. FC Mikulovice, z.s.
SK 1933 ČUS Nové Dvory, z.s.
SK Agro Vnorovy
SK AJAX Dyjákovice, z.s.
SK Akuma Mladá Boleslav, z.s.
SK Aritma Praha, z.s.
SK Babí, z. s.
SK Bakov n/J, z.s.
SK Baník Libušín, z.s.
SK Baník Modlany z.s.
SK Baťov 1930 z.s.
SK BAYERN Křepice, z.s.
SK Benešov z.s.
SK BESKYD Frenštát p.R., z.s.
SK BEZDĚKOV z.s.
SK Bezno-Sovínky, z.s.
SK Blaník Načeradec, z.s.
SK Blažovice, z.s.
SK Blučina
SK Boleradice 1935,z.s.
SK Bošovice, z.s.
SK Božičany, z.s.
SK Braškov, z.s.
SK Břežany II, z.s.
SK Březiny z.s.
SK Březnice 1918, z.s.
SK Bystřice, z.s.
SK Čáslavice z.s.
SK Čechie Uhříněves, z.s.
SK Čechoslovan Dolní Jirčany z.s.
SK Čejč, z.s.
SK Cembrit Beroun - Závodí, z.s.
SK Černolice, z.s.
SK Černovice, z.s.
SK Česká Skalice, z.s.
SK Český Brod z.s.
SK Češov
SK Cetkovice, z.s.
SK Chrlice
SK Chválkovice z.s.
SK Čkyně z.s.
SK Čtyři Dvory, z.s.
SK Ďáblice z.s.
SK Dobruška z.s.
SK Doksy z.s.
SK Dolní Bojanovice, z.s.
SK Dolní Heřmanice
SK Doubravice nad Svitavou z.s.
SK Dřenice, z.s.
SK Družba Bukovany z. s.
SK Družec z.s.
SK Ervěnice - Jirkov z.s.
SK FC Křižanov, z.s.
SK Fotbalová škola Třebíč
SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
SK Grešlové Mýto, z.s.
SK HABRY z.s.
SK Hanácká Slavia Kroměříž, z.s.
SK Haňovice, z.s.
SK HAVRAN Kryry, z.s.
SK Holice, zapsaný spolek
SK Horní Bříza z.s.
SK Horní Lhota, z.s.
SK Hořovice, z.s.
SK HOSTIVAŘ z.s.
SK Hostomice pod Brdy, z.s.
SK Hrachovec, z.s.
SK Hranice, z.s.
SK Hrobce, z.s.
SK Jalubí, z. s.
SK JANKOV, z.s.
SK Jazzmani Žatec
SK Jedovnice, z.s.
SK Jesenec-Dzbel, z.s.
SK Jilemnice
SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK JIZERA PŘEDMĚŘICE z.s.
SK JIZERAN DOUBRAVA, z.s.
SK Jundrov
SK Junior Teplice z.s.
SK Kamenice
SK KAVAS VĚTROVY, z.s.
SK Kdyně 1920, z.s.
SK Kladno, z. s.
SK Klučenice
SK Kostelec z.s.
SK Krakovany z.s.
SK Křenovice z.s.
SK Křižanovice, z.s.
SK KROČEHLAVY, z.s.
SK Krumvíř, z.s.
SK Kyselka, z.s.
SK Lázně Bohdaneč, z.s.
SK Ledce, z.s.
SK Lhota,z.s.
SK Libčany
SK Liběšice, z. s.
SK Libotenice, z.s.
SK Lipová - lázně
SK Lišany, z.s.
SK Líšeň
SK Loštice 1923, z.s.
SK Louky, z.s.
SK Lukavec z.s.
SK Mařatice z.s.
SK Medlov z.s.
SK Město Libavá, z.s.
SK Mírová pod Kozákovem
SK Mladé z.s.
SK Moravan Kostelec u Holešova, z.s.
SK Moutnice
SK Načeradec
SK Nalžovské Hory, z.s.
SK Nemanice z.s.
SK Nemošice z. s.
SK NEZBAVĚTICE o.s.
SK Nížkovice
SK Nošovice-Lhoty, z.s.
SK Nové Syrovice
SK Obřany, z.s.
SK Olbramovice z.s.
SK Olymp Tábor, z.s.
SK Olympia Ráječko, z.s.
SK Osová Bitýška
SK Pardubičky, z.s.
SK PASEKA, z.s.
SK Pavlíkov, z.s.
SK Pečice
SK PETŘÍN PLZEŇ z.s.
SK Planá, z.s.
SK Podlužan Prušánky z.s.
SK POLABAN Nymburk s.r.o.
SK POZOŘICE z.s.
SK Předonín z.s.
SK Přestavlky, z.s.
SK Rakovník, z.s.
SK RAPID PLZEŇ z. s.
SK Rašovice
SK Ratibořské Hory, z.s.
SK Řečany n. L. 1920, z. s.
SK Řečkovice, z.s.
SK Rejšice, z.s.
SK Řetězárna z.s.
SK Říčany z.s.
SK Říkovice, z.s.
SK Rozhovice, z.s.
SK Roztoky, z.s.
SK Rváčov, z.s.
SK Rybníky,z.s.
SK SAHARA Vědomice, z.s.
SK Semily, z.s.
SK SENCO Doubravka z.s.
SK SENOMATY, z.s.
SK SIKO Čimelice, z.s.
SK Skalsko, spolek
SK Skloluxus Lipová, z.s.
SK Šlapanice z.s.
SK Slavětín z.s.
SK Slavia České Budějovice
SK Slavia Drahelčice, z.s.
SK Slavia Jesenice z.s.
SK Slavia Velký Borek, z.s.
SK Slavice, z.s.
SK Slavoj Osek, z.s.
SK Slavoj Pozdeň
SK Slavoj Volyně, z.s.
SK Sloupnice, z.s.
SK Slovan Kunratice z.s.
SK SMÍCHOV PLZEŇ z.s.
SK Sokol Brozany, z.s.
SK SOKOL Malé Žernoseky z.s.
SK Sokol Opočnice, z.s.
SK SOKOL Prosetín, z.s.
SK Sokol Zlatníky, z.s.
SK Sparta Krč
SK SPARTAK Příbram
SK Spartak Žandov z.s.
SK Šťáblovice
SK Starý Bydžov, z.s.
SK Starý Mateřov z. s.
SK Štětí, z.s.
SK Stříbrnice
SK Tatran Šatov, z.s.
SK Tichá, z.s.
SK Tochovice, z.s.
SK Třebívlice, z.s.
SK Třeboradice z.s.
SK Třebotov, z.s.
SK Třebsko, z.s.
SK Tučapy, z.s.
SK Uhelné sklady Praha
SK Uhřice
SK Újezd Praha 4, z.s.
SK Újezd u Brna
SK Újezd z. s.
SK Vedrovice, z.s.
SK Velemín, z.s.
SK Velké Albrechtice z.s.
SK Viktoria Sibřina
SK Viktorie Kleneč, z.s.
SK Viktorie Ledvice, z.s.
SK Vizovice z.s.
SK VOTICE,z.s.
SK Vrané nad Vltavou, z.s.
SK Vražkov z.s.
SK VYŽLOVKA
SK Zašová 1926, z.s.
SK Zátor z.s.
SK ZD Pojbuky
SK Žebětín
SK Zeleneč, z.s.
SK Židněves, z.s.
SK Zlín 1931 z.s.
SK-1934 Dobřínsko ,spolek
Školní sportovní klub Bílovec,z.s.
Slavoj Bohušovice nad Ohří z.s.
Slavoj Chrášťany, z.s.
Slavoj Hrdějovice, z.s.
SLAVOJ POLNÁ z.s.
Slezský FC Opava, z.s.
Slezský fotbalový club Opava a.s.
Slovácká Sparta Spytihněv z.s.
Slovan Horní Žukov z.s.
Sokol Boříkovice,z.s.
Sokol Damnov, z.s.
Sokol Dobšice, z.s.
Sokol Dřínov
Sokol Hnojice
Sokol Hostouň z.s.
Sokol Karlovice z.s.
Sokol Kolovraty
Sokol Konice s.r.o.
Sokol Košetice, z.s.
Sokol Lány na Důlku z.s.
Sokol Maršovice z. s.
Sokol Milíčeves, z.s.
Sokol Potěhy z.s.
Sokol Předín, z.s.
Sokol Provodov, z.s.
Sokol Stachy, z.s.
Sokol Sudkov z.s.
Sokol Švábenice, z.s.
SOKOL Újezd, z.s.
Sokol Velké Žernoseky, z.s.
Sokol Víska, z.s.
Sokol Vítězná, z.s.
Sokol Zaječice, z.s.
Sokol Zděchov
Sokol Zdechovice z.s.
Sokol Zvole, z.s.
Sparta Kutná Hora, z. s.
Sparta Mratín z. s.
Spartak - První chodská Klenčí
Spartak Hrdlořezy, z.s.
Spartak Kbely z.s.
SPARTAK LUBINA, z.s.
Spartak Průhonice, z.s.
Spolek SK Brušperk
Spolek SK Podolí
Spolek Sportovního klubu Dobrá Voda u Českých Budějovic
Sport Club STARÁ VES, z.s.
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Sportovní fotbalový klub Nedvězí
Sportovní fotbalový klub Slup z.s.
Sportovní klub J e ž o v y
Sportovní klub AFK Sokol SEMICE
Sportovní Klub Babice nad Svitavou z.s.
Sportovní klub Bělkovice-Lašťany, z.s.
Sportovní klub Bludov, z.s.
Sportovní klub Bystřice nad Pernštejnem, z.s.
Sportovní klub ČECHIE SMÍCHOV, z. s.
Sportovní klub Čeperka z. s.
Sportovní klub Černčice z.s.
Sportovní klub Černošice, z.s.
Sportovní klub Chlumec, z.s.
Sportovní klub Chroustovice, z.s.
Sportovní klub Chvalovice, z.s.
Sportovní klub Chyňava, z.s.
Sportovní klub Církvice z.s.
Sportovní klub Cítoliby, z.s.
Sportovní klub Dolní Chabry
Sportovní klub Dolní Kounice, z.s.
Sportovní klub Dolní Rychnov z.s.
Sportovní klub Dražkovice
Sportovní klub Dušníky, z.s.
Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s.
Sportovní klub Horní Cerekev
Sportovní klub Horní Suchá, z.s.
Sportovní klub Husinec - Řež - kopaná
Sportovní klub Janské Lázně, z.s.
Sportovní klub Jaroslavice z.s.
Sportovní klub Jeníkovice, z.s.
Sportovní klub Jičín z.s.
Sportovní klub Klášter n/J z.s.
Sportovní klub Kluky, z.s.
Sportovní klub Kostelec nad Černými lesy, z.s.
Sportovní klub Kostelec u Křížků
Sportovní klub Kovodružstvo Strážov
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
Sportovní klub Lipová, z. s.
Sportovní klub Loděnice, z.s.
Sportovní klub Lukov z.s.
Sportovní klub Městec Králové, z.s.
Sportovní klub Meteor Strahovice, z.s.
Sportovní klub MFC Svoboda z.s.
Sportovní klub Miletín, z.s.
Sportovní klub Mirovice, z.s.
Sportovní klub Modřany, z.s.
Sportovní klub Moravan Oldřišov, z.s.
Sportovní klub Moravská Slavia-fotbal, z.s.
Sportovní klub Moravské Budějovice z.s.
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Sportovní klub Olbramkostel,z.s.
Sportovní klub Pernštejn Nedvědice, z.s.
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.
Sportovní klub policie Mladá Boleslav, z.s.
Sportovní klub policie Rakovník, z.s.
Sportovní klub Poříčany
Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.
Sportovní klub Postřižín, spolek
Sportovní klub Pržno, spolek
Sportovní klub Rapid Psáry, z.s.
Sportovní klub Řícmanice, z. s.
Sportovní Klub Robousy, z.s.
Sportovní klub Rohozná
Sportovní klub Roudnice nad Labem
Sportovní klub S.K.RASPENAVA z.s.
Sportovní klub Šanov, z. s.
Sportovní klub Selmice z.s.
Sportovní klub Ševětín z. s.
Sportovní klub SK Český granát Podsedice, z.s.
Sportovní klub SK Zlatá Koruna, z.s.
Sportovní klub Slatina, z.s.
Sportovní klub Slatinice, z.s.
Sportovní klub Sobotka, z.s.
Sportovní klub Sokol Dříteč, z.s.
Sportovní klub Sokoleč
Sportovní klub Solnice, z.s.
Sportovní klub Sparta Dašice z.s.
Sportovní klub Stonava, z. s.
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Sportovní klub Studenec, z.s.
Sportovní klub Šumvald, z.s.
Sportovní klub Svratka
Sportovní klub Tlustice
Sportovní klub Torpedo Pardubice
Sportovní klub Toužim z.s.
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
Sportovní klub Třebichovice, z.s.
Sportovní klub Tuřany, z. s.
Sportovní klub UNION Čelákovice, z.s.
Sportovní klub Vacenovice, z.s.
Sportovní klub Vacov, z.s.
Sportovní klub Včelná z.s.
Sportovní klub Viktoria Všestudy, z.s.
Sportovní klub Vinařice z.s.
Sportovní klub Vlachovice, z. s.
Sportovní klub Všeruby, z. s.
Sportovní klub Vysoké Popovice z.s.
Sportovní klub Zbraslav
Sportovní klub Židovice, z.s.
Sportovní klub Zliv, z.s.
Sportovní klub Zlonice, z.s.
Sportovní kluby Polička,z.s.
Sportovní škola Plzeň o.s.
Sportovní spolek Dědice, z.s.
Štítarský SK, z.s.
T.J. Baník Rychvald z.s.
T.J. Jiskra Martínkovice z.s.
T.J. Lokomotiva Louky /Karviná/
T.J. Mojžíř, z.s.
T.J. Radošovice /o.Benešov/ z.s.
T.J. Sokol Býčkovice z.s.
T.J. Sokol Hejtmánkovice, z. s.
T.J. Sokol Rohovládova Bělá
T.J. Sokol Zahořany, z. s.
T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.
T.J. Věž z.s.
TATRAN Kohoutovice, z.s.
Tatran Tři Sekery
TATRAN Ždírec nad Doubravou, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
Tělocvičná jednota Sokol Bílovice nad Svitavou
Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice
Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice
Tělocvičná jednota Sokol Březník
Tělocvičná jednota Sokol Bystré u Poličky
Tělocvičná jednota Sokol Chotyně
Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice
Tělocvičná jednota SOKOL Dolní Újezd
Tělocvičná jednota Sokol Jamné
Tělocvičná jednota Sokol Kamberk
Tělocvičná jednota Sokol Klášterec nad Orlicí
Tělocvičná jednota Sokol Kněžice
Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost
Tělocvičná jednota Sokol Kosova Hora
Tělocvičná jednota Sokol Kostomlaty nad Labem
Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr
Tělocvičná jednota Sokol Krouna
Tělocvičná jednota Sokol Křoví
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice, spolek
Tělocvičná jednota Sokol Lesonice
Tělocvičná jednota Sokol Libkovice
Tělocvičná jednota Sokol Lovčičky
Tělocvičná jednota Sokol Luká
Tělocvičná jednota Sokol Lukavice
Tělocvičná jednota Sokol Mělčany
Tělocvičná jednota Sokol Městečko Trnávka
Tělocvičná jednota Sokol Moravany
Tělocvičná jednota Sokol Moravské Bránice
Tělocvičná jednota Sokol Mšené Lázně
Tělocvičná jednota Sokol Náklo
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší
Tělocvičná jednota Sokol Olšany
Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice
Tělocvičná jednota Sokol Račice
Tělocvičná jednota Sokol Roveň
Tělocvičná jednota Sokol Šakvice
Tělocvičná jednota Sokol Skalice
Tělocvičná jednota Sokol Spálené Poříčí
Tělocvičná jednota Sokol Sruby
Tělocvičná jednota Sokol Straškov-Vodochody
Tělocvičná jednota Sokol Terezín
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Tělocvičná jednota Sokol Troubelice
Tělocvičná jednota Sokol Trstěnice
Tělocvičná jednota Sokol Vilémov
Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš
Tělocvičná jednota Sokol Živanice
Tělovýchovná jednota Aero Odolena Voda
Tělovýchovná jednota AFK Bratčice, z.s.
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
Tělovýchovná jednota Baník Habartov, z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Švermov z.s.
Tělovýchovná jednota Beskyd Bukovec, z.s.
Tělovýchovná jednota Březiněves
Tělovýchovná jednota Buchlovice z.s.
Tělovýchovná jednota Cejle
Tělovýchovná jednota Čistá, z.s.
Tělovýchovná jednota DALOV
Tělovýchovná jednota Dlouhoňovice
Tělovýchovná jednota Dolní Bukovsko, z.s.
Tělovýchovná jednota Dražovice
Tělovýchovná jednota Družba Hlavnice, z.s.
Tělovýchovná jednota Družstevník Hostěradice, z.s.
Tělovýchovná jednota Dvory
Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s.
Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves
Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky z.s.
Tělovýchovná jednota Dynamo Rosice, spolek
Tělovýchovná jednota Dynamo Střížovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Dynamo Stružnice, z.s.
Tělovýchovná jednota Elektroporcelán Merklín
Tělovýchovná jednota FC Dubany, z. s.
Tělovýchovná jednota FC Freyburg Trubín, z.s.
Tělovýchovná jednota FC Kovárna Malá Morávka
Tělovýchovná jednota FC Vlachovice
Tělovýchovná jednota FK Malečov
Tělovýchovná jednota Granitol Moravský Beroun, z.s.
Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s.
Tělovýchovná jednota Hartvíkovice
Tělovýchovná jednota Holoubkov, z.s.
Tělovýchovná jednota Holýšov, z.s.
Tělovýchovná jednota Horní Bradlo, z.s.
Tělovýchovná jednota Horní Dvořiště, z.s.
Tělovýchovná jednota Horní Újezd, z. s.
Tělovýchovná jednota Hradec nad Moravicí, z.s.
Tělovýchovná jednota Hraničář Horní Stropnice
Tělovýchovná jednota HROB, z.s.
Tělovýchovná jednota Internacionál Petrovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s.
Tělovýchovná jednota Jankovice
Tělovýchovná jednota Jezeřany-Maršovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Jíloviště, spolek
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Krhová
Tělovýchovná jednota Jiskra Libštát
Tělovýchovná jednota Jiskra Mimoň, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Oldřichov, spolek
Tělovýchovná jednota Jiskra Podhůří
Tělovýchovná jednota JISKRA STRUHAŘOV,z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
Tělovýchovná jednota Kašperské Hory
Tělovýchovná jednota Klášter, z.s.
Tělovýchovná jednota Klíčany z.s.
Tělovýchovná jednota Kly z.s.
Tělovýchovná jednota Kobylnice
Tělovýchovná jednota Komořany
Tělovýchovná jednota Kordárna Velká nad Veličkou
Tělovýchovná jednota Košutka Plzeň
Tělovýchovná jednota Kouřim, spolek
Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice z.s.
Tělovýchovná jednota Křenov
Tělovýchovná jednota Křinec, z.s.
Tělovýchovná jednota Kunice z.s.
Tělovýchovná jednota Kunín, spolek
Tělovýchovná jednota Lažánky, z.s.
Tělovýchovná jednota Libina, z.s.
Tělovýchovná jednota Lipoltice
Tělovýchovná jednota Loko Hostouň
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Ostrava, z.s.
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Suchdol nad Odrou, z.s.
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z. s.
Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou
Tělovýchovná jednota Ludkovice, spolek
Tělovýchovná jednota Ludslavice
Tělovýchovná jednota Lutopecny-Měrůtky, z.s.
Tělovýchovná jednota Luže, z.s.
Tělovýchovná jednota Malše Roudné
Tělovýchovná jednota Měcholupy, z.s.
Tělovýchovná jednota MĚSTO ZBIROH
Tělovýchovná jednota Meteor Hradištko I.
Tělovýchovná jednota Mikulovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Milčice
Tělovýchovná jednota Mír Dívčice
Tělovýchovná jednota Mladějov na Moravě
Tělovýchovná jednota Mokré, z.s.
Tělovýchovná jednota Moravec, z.s.
Tělovýchovná jednota Mošnov, z. s.
Tělovýchovná jednota Mrlínek
Tělovýchovná jednota Niva Hladké Životice, z.s.
Tělovýchovná jednota Nová Ves, z.s.
Tělovýchovná jednota Oldřichov, spolek
Tělovýchovná jednota Olympie Kožlany
Tělovýchovná jednota Orel, z.s.
Tělovýchovná jednota Otice, z.s.
Tělovýchovná jednota PARAMO PARDUBICE, z.s.
Tělovýchovná jednota Plzeň - Litice, o.s.
Tělovýchovná jednota Podbradec
Tělovýchovná jednota Podřipan Rovné, z.s.
Tělovýchovná jednota Podyjí Černíč
Tělovýchovná jednota Přelovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s.
Tělovýchovná jednota Raduň, z.s.
Tělovýchovná jednota Rakovec Kotvrdovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Řepín, z.s.
Tělovýchovná jednota Rozvoj Křesetice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sebuzín
Tělovýchovná jednota SEDLEC
Tělovýchovná jednota Sedmihoří Oplotec
Tělovýchovná jednota SK Tetov
Tělovýchovná jednota Skaštice, z.s.
Tělovýchovná jednota Slavia Louňovice
Tělovýchovná jednota Slavia Píšť, z.s.
Tělovýchovná jednota Slavia Radonice
Tělovýchovná jednota Slavoj Bečov nad Teplou, z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Kynšperk nad Ohří
Tělovýchovná jednota Slavoj Mýto
Tělovýchovná jednota Slavoj Pacov
Tělovýchovná jednota Slavoj Podivín z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
Tělovýchovná jednota SLAVOJ SULEJOVICE z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Třešť, z.s.
Tělovýchovná jednota SLAVOJ ÚŠTĚK, z.s.
Tělovýchovná jednota Slavoj Zvoleněves z.s.
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.
Tělovýchovná jednota Slovan Černovír, z.s.
Tělovýchovná jednota Slovan Horky z.s.
Tělovýchovná jednota Slovan Hradištko, z.s.
Tělovýchovná jednota SLOVAN OSTRAVA, z.s.
Tělovýchovná jednota Šmolovy,spolek
Tělovýchovná jednota Smržice
Tělovýchovná jednota SOKOL Babice u Rosic, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Baška
Tělovýchovná jednota Sokol Bernartice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Božice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Březová nad Svitavou, zapsaný spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s.
Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Chomýž z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Chudenice
Tělovýchovná jednota Sokol Čistá, zapsaný spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Cítov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice
Tělovýchovná jednota Sokol Dětenice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Dlouhá Loučka
Tělovýchovná jednota Sokol Dnešice
Tělovýchovná jednota SOKOL Dobrá, zapsaný spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Dobré Pole
Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Drahanovice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Drahelice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Držkov
Tělovýchovná jednota Sokol Dub nad Moravou,z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Dubné z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Golčův Jeníkov z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Halámky z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Herálec
Tělovýchovná jednota Sokol Heřmaničky
Tělovýchovná jednota Sokol Heřmánkovice, z. s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hlohovec
Tělovýchovná jednota Sokol Holasovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Holostřevy z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL HOŘEPNÍK
Tělovýchovná jednota Sokol Hostín, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hrádek
Tělovýchovná jednota SOKOL HRÁDEK, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Hradešice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Huslenky
Tělovýchovná jednota SOKOL Jimramov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kamenný Újezd, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice
Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kobylí
Tělovýchovná jednota Sokol Kostelany nad Moravou z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kozolupy, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany
Tělovýchovná jednota Sokol Kralovice, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Krásné Pole
Tělovýchovná jednota Sokol Křečkov
Tělovýchovná jednota Sokol Křesín, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Křinice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kunčina, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kunratice, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lhota
Tělovýchovná jednota Sokol Libáň z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lichnov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lipí, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Tělovýchovná jednota Sokol Lom u Tachova, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Louka
Tělovýchovná jednota Sokol Luštěnice
Tělovýchovná jednota Sokol Martinice
Tělovýchovná jednota Sokol Milešovice
Tělovýchovná jednota Sokol Mladotice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Mnětice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Mnichov
Tělovýchovná jednota SOKOL MRÁKOV
Tělovýchovná jednota Sokol Mutěnín
Tělovýchovná jednota Sokol Myslív
Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Nová Hradečná
Tělovýchovná jednota Sokol Nová Ves
Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Obříství
Tělovýchovná jednota Sokol Olomouc - Chomoutov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Ondřejov
Tělovýchovná jednota Sokol Opatovice
Tělovýchovná jednota Sokol Opatovice
Tělovýchovná jednota Sokol Ostředek, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Pačejov
Tělovýchovná jednota Sokol Pěčice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Plasy, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
Tělovýchovná jednota Sokol Poděvousy
Tělovýchovná jednota Sokol Postřekov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Potštát
Tělovýchovná jednota Sokol Příbram, spolek
Tělovýchovná jednota Sokol Putim, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Ruprechtice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Rymice
Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Senožaty
Tělovýchovná jednota Sokol Šitbořice
Tělovýchovná jednota Sokol Skřipov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slavkov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Sluhy
Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Lysá
Tělovýchovná jednota Sokol Staré Buky, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Staré Čívice
Tělovýchovná jednota Sokol Stařeč, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Stárkov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Starý Rokytník, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Štěpánkovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Struhy
Tělovýchovná jednota Sokol Študlov
Tělovýchovná jednota SOKOL TATENICE
Tělovýchovná jednota SOKOL Těchonín, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Těšany
Tělovýchovná jednota Sokol Těškovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Tišice
Tělovýchovná jednota Sokol Tovačov, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Újezd z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Ústí
Tělovýchovná jednota Sokol Velíš, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Velké Heraltice, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Velké Němčice z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Vestec
Tělovýchovná jednota Sokol Žeravice
Tělovýchovná jednota Sokol Žinkovy
Tělovýchovná jednota Sokol Zlatníky, z.s.
Tělovýchovná jednota Sparta Radkovice
Tělovýchovná jednota Spartak Brandýs nad Orlicí, z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Chodov, z.s.
Tělovýchovná jednota SPARTAK CHOUSTNÍK
Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Počátky z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Tělovýchovná jednota STARÉ SEDLIŠTĚ z. s.
Tělovýchovná jednota START Brno, z.s.
Tělovýchovná jednota Štěpánov u Olomouce, z.s.
Tělovýchovná jednota Strážek, z. s.
Tělovýchovná jednota Suché Lazce, z.s.
Tělovýchovná jednota Suchohrdly u Miroslavi, spolek
Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s.
Tělovýchovná jednota Tatran Volary
Tělovýchovná jednota Těšnovice
Tělovýchovná jednota Topolná
Tělovýchovná jednota Trnava z.s.
Tělovýchovná jednota Trnová
Tělovýchovná jednota Tršice
Tělovýchovná jednota U plus U Žimrovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Union Lověšice, z.s.
Tělovýchovná jednota Úsvit Kořenice, z.s.
Tělovýchovná jednota Václavovice z.s.
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Tělovýchovná jednota Valy, z.s.
Tělovýchovná jednota Vavřinec, z.s.
Tělovýchovná jednota Velká Polom, z.s.
Tělovýchovná jednota Vícemilice, z.s.
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA VIDČE, z.s.
Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
Tělovýchovná jednota Vítkov, z.s.
Tělovýchovná Jednota Vítkovice - Svinov z.s.
Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s.
Tělovýchovná jednota Vltavan Chvatěruby
Tělovýchovná jednota Vojkovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Volduchy
Tělovýchovná jednota Vřesina, z.s.
Tělovýchovná jednota ZD Meclov
Tělovýchovná jednota Zdemyslice
Tělovýchovná jednota Želeč z.s.
Tělovýchovná jednota Žichovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Zlaté Hory, z.s.
Tělovýchovný klub Slovan Lysá nad Labem
Tělovýchovný spolek Lokomotiva Petrovice
Testovací KLUB
TJ - Sokol Mistřice
TJ AFK Slivenec, z.s.
TJ Baník Buškovice z.s.
TJ Baník Horní Město, z.s.
TJ Baník Královské Poříčí, z.s.
TJ Baník Líně z. s.
TJ Baník Lubná, z.s.
TJ Baník Lužice, z.s.
TJ Baník Osek, z.s.
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s."
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Baník Žacléř, z.s.
TJ BDSTAV Sedliště, z.s.
TJ Biskupice z.s.
TJ Bítovany, z.s.
TJ Bivoj Bařice
TJ Blatec
TJ BLATNÁ z.s.
TJ Blesk Klikov z.s.
TJ Břežany, z.s.
TJ Břidličná, z.s.
TJ BUKOVKA, z.s.
TJ Čechie Halže, z.s.
TJ Centropen Dačice, z.s.
TJ Červený Kostelec, z.s.
TJ Chlum, z.s.
TJ Chodouň
TJ Chotěšov, z.s.
TJ DDM Karlovy Vary - Stará Role
TJ Desná, z.s.
TJ Dobřany, z.s.
TJ Dobříň z.s.
TJ Dolany, z.s.
TJ Domašov-Říčky z.s.
TJ Dražejov, z. s.
TJ Dražice, z.s.
TJ Drozdov z.s.
TJ Dynamo Drnholec, z.s.
TJ EMĚ Mělník, z.s.
TJ FC Těškov
TJ FS Napajedla, z.s.
TJ Habrovany, spolek
TJ Horní Štěpánov, z. s.
TJ Hradiště z. s.
TJ Hranice z.s.
TJ Hvězda Trnovany, z.s.
TJ ISMM Jistebník, z.s.
TJ Ježek Rantířov, spolek
TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou, z.s.
TJ Jiskra Hořice, z.s.
TJ JISKRA KUKS
TJ Jiskra Litomyšl, z.s.
TJ Jiskra Machnín, z.s.
TJ Jiskra Měřín, z.s.
TJ Jiskra Šlapanov, z.s.
TJ Jiskra Strážnice z.s.
TJ Jiskra Třeboň, z.s.
TJ JISKRA Višňová, z.s.
TJ Jiskra Vranov, spolek
TJ Jiskra, Vratislavice nad Nisou, spolek
TJ JUNIOR ROMA Děčín
TJ KEN Veselí nad Moravou z.s.
TJ Keramika Chlumčany, spolek
TJ Klimkovice, z.s.
TJ Klínec, z.s.
TJ Kostelec nad Vltavou, z.s.
TJ Krásné Loučky z.s.
TJ KSNP Sedlec z.s.
TJ Lánov, z.s.
TJ Lázně Bělohrad z.s.
TJ Leština, z.s.
TJ Liaz Vehlovice, z.s.
TJ Liblice, z.s.
TJ Ligmet Milín z.s.
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
TJ Lomnice, z.s.
TJ Lovečkovice, z.s.
TJ Malá Haná Knínice, z.s.
TJ Malšice, z.s.
TJ Meteor Stříbrná Skalice
TJ Micmanice z.s.
TJ Mirotice, z.s.
TJ Mladějovice
TJ Moravan Lednice z.s.
TJ Nebory, z.s.
TJ Nová Včelnice, z.s.
TJ Nučice z.s.
TJ Ochoz u Brna
TJ Ohnišťany, z.s.
TJ Okna, z.s.
TJ Olbramovice z.s.
TJ OLDŘICHOVICE, z.s.
TJ Osek
TJ Ostrov u Macochy, z.s.
TJ Otavan Poříčí, z.s.
TJ Partyzán Prlov, z.s.
TJ Pátek
TJ Pavlice, z.s.
TJ Petrovice, z.s.
TJ Petřvald na Moravě, z.s.
TJ Petřvald, z.s.
TJ Písek
TJ Počenice - Tetětice, z.s.
TJ Podřipan Kostomlaty
TJ Pohledec z. s.
TJ POLIČNÁ, spolek
TJ Postřelmov, z.s.
TJ Povrly, z.s.
TJ Přestanov, spolek
TJ Prosiměřice z.s.
TJ Prusinovice, z.s.
TJ Rajhradice
TJ Rasošky, z.s.
TJ Řepiště, z.s.
TJ Roztoky, z.s.
TJ ROZVOJ TRSTĚNICE, z.s.
TJ Rudník, z.s.
TJ Rybí, z.s.
TJ Šaratice, z.s.
TJ Sigma Lutín z.s.
TJ Skorotice, z.s.
TJ SKP Valdice, z.s.
TJ Slabce, z.s.
TJ Slávie Damnice, z.s.
TJ Slavoj Cerekvice nad Loučnou, z.s.
TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, z.s.
TJ Slavoj Obecnice
TJ Slavoj Rohatec
TJ Slavoj Rychvald, z.s.
TJ Slavoj Skřivany, z. s.
TJ Slavoj Srubec, z.s.
TJ Slavoj Stod, z.s.
TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
TJ Slavoj Velké Pavlovice
TJ Slavoj Velký Valtinov, z.s.
TJ Slavoj Žihle, z.s.
TJ Slezan Jindřichov, z.s.
TJ Slovan Broumov, z.s.
TJ Slovan Havířov, z.s.
TJ Slovan Horní Beřkovice z.s.
TJ Slovan RÚ Kladruby
TJ Slovan Vesec, z.s.
TJ Sokol Bělotín, z. s.
TJ Sokol Bernartice u Stráže z.s.
TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.
TJ Sokol Bohuňovice, z.s.
TJ Sokol Bohuslavice nad Vláří, z.s.
TJ Sokol Bojanovice, z.s.
TJ Sokol Bořice, z.s.
TJ Sokol Bouzov
TJ Sokol Branov
TJ Sokol Březno, z.s.
TJ Sokol Březová z.s.
TJ Sokol Bříza z.s.
TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s.
TJ Sokol Bukovany, z.s.
TJ Sokol Čechtice, spolek
TJ Sokol České Heřmanice, z.s.
TJ Sokol České Kopisty z.s.
TJ SOKOL ČESTLICE, z.s.
TJ Sokol Charvátská Nová Ves z.s.
TJ Sokol Cholupice, z.s.
TJ Sokol Chotoviny, z.s.
TJ Sokol Ctiněves z.s.
TJ Sokol Daleké Dušníky z.s.
TJ Sokol Deštná z.s.
TJ Sokol Dlouhá Loučka, z. s.
TJ Sokol Dobříkov, spolek
TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s.
TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA, z.s.
TJ Sokol Dolní Lutyně, z.s.
TJ Sokol Dolní Žandov
TJ Sokol Domaželice, z.s.
TJ Sokol Doubí z.s.
TJ Sokol Družba Suchdol, z.s.
TJ SOKOL Dyje, z. s.
TJ Sokol Fryčovice z.s.
TJ Sokol Hořiněves, spolek
TJ Sokol Horní Moštěnice, z.s.
TJ Sokol Hoštka, z.s.
TJ Sokol Hradčovice z.s.
TJ Sokol Hroznová Lhota z.s.
TJ Sokol Hukvaldy, z.s.
TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou, z.s.
TJ Sokol Hutisko-Solanec z.s.
TJ Sokol Jabkenice, z.s.
TJ Sokol Jankov
TJ Sokol Janov, z.s.
TJ Sokol Jarcová z.s.
TJ Sokol Jeneč, z.s.
TJ Sokol Jičíněves, z.s.
TJ Sokol Kasejovice
TJ Sokol Kateřinice, z.s.
TJ Sokol Kněževes, z.s.
TJ Sokol Kněžice, z.s.
TJ SOKOL KOJICE z.s.
TJ Sokol Kosořice z.s.
TJ SOKOL KOUNICE, z.s.
TJ Sokol Kovanice
TJ Sokol Královice, z.s.
TJ Sokol Křenice
TJ Sokol Kunčice nad Labem, spolek
TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem
TJ Sokol Lesnice, z.s.
TJ Sokol Leština, z.s.
TJ Sokol Libochovany, z. s.
TJ SOKOL LIBUŇ, zapsaný spolek
TJ Sokol Lípa, z.s.
TJ Sokol Lipová, z.s.
TJ Sokol Lom, z.s.
TJ Sokol Loučka
TJ Sokol Lužany, z.s.
TJ Sokol Malín z.s.
TJ Sokol Medvědice z.s.
TJ Sokol Měšice z.s.
TJ Sokol Město Touškov z.s.
TJ Sokol Mezilesí, z.s.
TJ Sokol Mezno, spolek
TJ Sokol Milešov, z.s.
TJ Sokol Mladá Vožice, z.s.
TJ SOKOL MLADEČ, z.s.
TJ Sokol Mostkovice, z. s.
TJ Sokol Mosty u Jablunkova, z.s.
TJ Sokol Mšec, z.s.
TJ Sokol Mukařov
TJ SOKOL Mysločovice, z.s.
TJ Sokol Němčice, z.s.
TJ Sokol Nemyčeves, z.s.
TJ Sokol Nenkovice z.s.
TJ Sokol Nepolisy, z.s.
TJ Sokol Netřebice, z.s.
TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou, z.s.
TJ Sokol Nová Ves z.s.
TJ Sokol Novosedly z.s.
TJ Sokol Olovnice, z.s.
TJ Sokol Otovice
TJ Sokol Palkovice
TJ Sokol Pavlovice u Přerova, z.s.
TJ Sokol Plánice
TJ SOKOL PLOSKOVICE z.s.
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
TJ Sokol Podlesí, z.s.
TJ Sokol Pohled, z. s.
TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s.
TJ SOKOL POLNIČKA
TJ Sokol Postupice z.s.
TJ Sokol Prackovice n.L., z.s.
TJ SOKOL PRAKŠICE - PAŠOVICE, z.s.
TJ Sokol Pravonín
TJ Sokol Pražák z.s.
TJ Sokol Příkazy, z.s.
TJ Sokol Přímětice
TJ Sokol Pustkovec z.s.
TJ Sokol Pyšel, z.s.
TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané
TJ SOKOL RATIBOŘ, z.s.
TJ Sokol Řepov, spolek
TJ Sokol Řepy, z.s.
TJ Sokol Řetová z.s.
TJ Sokol Rosice nad Labem, z.s.
TJ Sokol Rovensko pod Troskami
TJ SOKOL ROZSOCHATEC, z.s.
TJ SOKOL RUDICE 1922 z.s.
TJ Sokol Rudoltice
TJ Sokol Šebkovice, z. s.
TJ Sokol Sedlnice
TJ Sokol Senorady
TJ Sokol Sepekov, z.s.
TJ Sokol Sezimovo Ústí, z.s.
TJ SOKOL ŠKVOREC
TJ Sokol Sobíňov, z.s.
TJ Sokol Srbeč, z.s.
TJ Sokol Srbice, z.s.
TJ Sokol Stádlec, z.s.
TJ SOKOL Stará Paka z.s.
TJ Sokol Stará Ves, z.s.
TJ Sokol Staré Hradiště, z.s.
TJ Sokol Staré Ždánice, z.s.
TJ SOKOL STAROVICE
TJ Sokol Štěnovice
TJ Sokol Stěžery, z.s.
TJ SOKOL ŠTÍTARY,spolek
TJ Sokol Stodůlky z.s.
TJ Sokol Struhařov
TJ Sokol Tasovice, z.s.
TJ Sokol Těmice z.s.
TJ SOKOL Teplá, z.s.
TJ Sokol Teplýšovice z.s.
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
TJ Sokol Tichonice, z.s.
TJ Sokol Troubsko, spolek
TJ Sokol Uhy z.s.
TJ Sokol Úpohlavy
TJ Sokol Úsobí, z.s.
TJ Sokol Velká Jesenice, z.s.
TJ Sokol Velké Losiny z.s.
TJ Sokol Velké Přílepy, spolek
TJ Sokol Velký Týnec, z.s.
TJ Sokol Vilémov, z.s.
TJ Sokol Vraclav, z.s.
TJ SOKOL VRBICE - VETLÁ z. s.
TJ Sokol Vrbice, z.s.
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, z.s.
TJ Sokol Všechlapy, z.s.
TJ Sokol Všemina z.s.
TJ Sokol Žabovřesky z.s.
TJ Sokol Zábrodí, z.s.
TJ Sokol Zálesní Lhota, z.s.
TJ Sokol Zbyslavice z. s.
TJ Sokol Žďár nad Orlicí, z.s.
TJ Sokol Zdíkov, z.s.
TJ Sokol Želeč, z.s.
TJ Sokol Železnice z.s.
TJ Sokol Ženklava,z.s.
TJ Sokol Žilina, z.s.
TJ Sokol Zlobice z.s.
TJ Spálov z.s.
TJ Sparta Dlouhý Újezd z.s.
TJ Spartak Boletice n.L.,z.s.
TJ Spartak Čelákovice, z.s.
TJ Spartak Chrastava, spolek
TJ Spartak Dvorce, z.s.
TJ Spartak Horní Slavkov
TJ Spartak Loučná nad Desnou z.s.
TJ SPARTAK Nová Ves nad Lužnicí, z.s.
TJ Spartak Opočno, z.s.
TJ Spartak Perštejn, z.s.
TJ Spartak Pilníkov, z.s.
TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem, spolek
TJ Spartak Sezemice z.s.
TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
TJ Start Dešenice, z.s.
TJ START LUBY, z.s.
TJ Start Nový Rychnov, z.s.
TJ START Olešnice v Orlických horách, z.s.
TJ Štítná nad Vláří, z.s.
TJ Straky, z.s.
TJ Střeň, z.s.
TJ Suchohrdly z.s.
TJ Šumavan Vimperk z.s.
TJ Šumice z.s.
TJ Sušice, z.s.
TJ Svádov-Olšinky
TJ Svatobor Hrádek, z.s.
TJ Světlá Hora z.s.
TJ Svitavy, z.s.
TJ TATRAN Bílý Kostel nad Nisou, z.s.
TJ Tatran Biskupice, spolek
TJ Tatran Bohunice z.s.
TJ Tatran Červená Řečice z.s.
TJ Tatran Halenkov, z.s.
TJ Tatran Hostinné, spolek
TJ Tatran Jakubčovice n/O, z.s.
TJ TATRAN Klášterecká Jeseň z. s.
TJ TATRAN Lomnice nad Lužnicí, z.s.
TJ Tatran Míčov, z.s.
TJ TATRAN Rakovník, z.s.
TJ TATRAN Rousínov, z.s.
TJ TATRAN SEDLČANY, z.s.
TJ Tatran Starý Lískovec, z.s.
TJ Tatran Třemošná, z.s.
TJ Těšetice, spolek
TJ TK Žlunice, z.s.
TJ Úročnice Benešov, z.s.
TJ Vaňov, z.s.
TJ Vážany nad Litavou, z.s.
TJ VČS Tmaň, z.s.
TJ Velké Hamry z.s.
TJ Velké Poříčí, z.s.
TJ Velký Beranov 1975, z.s.
TJ Vendryně
TJ Viktorie Budyně nad Ohří, z.s.
TJ Višňové z.s.
TJ Vladislav, spolek
TJ Zaječov, z.s.
TJ Záryby, z.s.
TJ ZD Kovářov, z.s.
TJ Žihobce, spolek
TJ Žitenice z.s.
TJ Zruč z.s.
TJ.Kučerov z.s.
TJF Čechie Čejetice z. s.
Viktoria Radim, z.s.
Viktorka Žižkov, z.s.
Vltavan Loučovice - oddíl kopané
VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
ŽIJEME HROU, z.s.